Hľadáme ľudí do pracovných pozícií

Senior Microsoft programátor

- návrh a vývoj riešení informačných systémov pomocou Microsoft technológií, prispôsobovanie Microsoft produktov potrebám zákazníka a integrácia riešení s existujúcimi informačnými systémami zákazníka.

Hľadáme človeka, ktorý má znalosti na úrovni pokročilý/expert v programovacích jazykoch .Net, C#, ASP.NET, SQL, UML, JavaScript, CSS.

Je ochotný odborne rásť a samostatne navrhovať riešenia problémov a máš prehľad aktuálnych trendov z oblasti .NET vývoja a poznáš rôzne metódy vývoja software a skúsenosť s agilnými metodológiami.

Ponúkaný plat (brutto) je 2.000 - 2.500 eur


Senior JAVA programátor

- návrh a vývoj riešení informačných systémov pomocou Java technológií, prispôsobovanie Java produktov potrebám zákazníka a integrácia riešení s existujúcimi informačnými systémami zákazníka.

Hľadáme človeka, ktorý má znalosti na úrovni pokročilý/expert v programovacích jazykoch Java, JavaScript, AJAX, CSS, SQL, UML.

Výhodou sú projektové skúsenosti pri implementácii SOA architektúry, portálov Liferay, Alfresco a BPM technológií jBPM, IBM,

Ponúkaný plat (brutto) je 2.500 - 3.000 eur.


Dôležitá pre nás je tvoja dobrá znalosť programovania, objektových princípov, návrhových vzorov, databázových návrhov, UML. Schopnosť analytického myslenia, komunikatívnosť, tímová spolupráca a orientácia v súčasných vývojových technológiách.

Tvojou výhodou sú predchádzajúce projektové skúsenosti pri implementácii portálov MS Sharepoint, Sense/Net a BPM nástrojov Nintex, K2

Požadujeme vzdelanie technického zamerania a znalosť anglického a nemeckého jazyka.

Ponúkame možnosť pracovať na plný pracovný úväzok aj na živnosť. Výhody a benefity: sick day, firemné akcie, flexibilný pracovný čas.

Prístup k nám je mimo dopravných preplnení, rýchly prístup z diaľnice. Parkovať je možné priamo pri firme.

Ako člen nášho tímu sa budeš spolupodielať na implementácii softvérových riešení prevažne pre bankovú oblasť.

Ak hľadáš prácu s náplňou, ktorá ťa posunie znalostne vyššie, prácu, kde nie je problém vyskúšať najnovšie technológie, kde nie je núdza o diskusie v rámci teamu o najnovších technológiách a kde môžeš presadiť svoju šikovnosť a invenciu, tak práca u nás môže byť pre teba to pravé.

Termín nástupu pri všetkých profesiách je ihneď

Miesto práce je uniCORE, Bratislava.