AUTOMATIZÁCIA SPOLOČNOSTIAM UŠETRÍ ČAS A PENIAZE

RPA alebo Robotic process automation je softvér nainštalovaný na počítači či serveri, ktorý funguje cez rozhranie užívateľa a automatizuje kroky, úlohy a procesy. Je to softvérové riešenie automatizácie firemných procesov a úloh, ktoré umožňuje zvýšiť prevádzkovú efektívnosť a znížiť náklady na zamestnancov. Či ste mala firma alebo veľká korporácia, RPA vám zabezpečí zvýšenie produktivity.

RPA automatizuje firemné procesy a to vďaka virtuálnym robotom. Roboti sú vytvorení, aby vykonávali opakované procesne orientované úlohy rovnako ako by to robil človek, avšak rýchlejšie, bez chýb a bez prestávok. Z robota sa vlastne stane váš automatizovaný zamestnanec. Cieľom RPA je minimalizovať firmám a ich zamestnancom prácu, ktorá je rutinna, neobľúbená a neprináša vysokú hodnotu a nevyžaduje zložité rozhodovanie.

Ako RPA pomôže vašej firme?

  • Produktivita.Roboti pracujú 24h denne a 7 dní v týždni.

  • Automatizácia pracovnej sily.40-75% zníženie nákladov u relevantných funkcií.

  • Lepšie procesy.Roboti odhalia slabú integritu dát a umožňujú ich štandardizáciu.

  • Spokojnejší zákazníci.RPA sa prispôsobuje meniacim sa požiadavkám zákazníkov a vďaka rýchlejším reakčným časom a menšiemu množstvu chýb zlepšuje dodávky služieb.

  • Spokojnejší zamestnanci.Roboti od zamestnancov prevezmú rutinné a opakujúce sa činnosti a uvolnia im čas na kreatívnu prácu. Spoločnostiam sa tak znížia náklady na pracovnú silu.

Zavedenie RPA do spoločnosti je ďalším krokom vo vývoji obchodných procesov spoločnosti. Ďalší krok vo fáze k zníženiu nákladov na pracovnú silu, ktorá vykonáva prácu rutinnú a zaberajúcu veľa času. Namiesto toho RPA umožňuje zamestnancom sústrediť sa na strategické pracovné úlohy, ktoré pomôžu spoločnosti dosahovať vyššie ciele.

Ak chcete vedieť viac ohľadom RPA, kontaktujte nás na info@unicore.sk. Radi vám pomôžeme.


More to explore

How to Reduce Risk through Intelligence Automation

Processes enabled by powerful, agile and intelligent technologies are easier to govern. This helps business leaders to better anticipate and mitigate risk, while ensuring all

Ako zvýšiť platobnú disciplínu dlžníkov vašej spoločnosti

Aj vaša spoločnosť ma množstvo dlžníkov a neplatičov? Zisťujete, že systém ktorý používate na vymáhanie pohľadávok je neefektívny a zdĺhavý. Tak potom aplikácia Debtriever je

Čo je OpenStack a päť dôvodov prečo v ňom mať firemný cloud

Existuje mnoho open source projektov na správu firemného cloudu. OpenStack je jedným z nich a vyslúžil si u niektorých developerov prezývku “kráľ cloudu”. Čo ten