Automatizácia firmám ušetrí čas a peniaze

RPA alebo Robotic process automation je softvér nainštalovaný na počítači či serveri, ktorý funguje cez rozhranie užívateľa a automatizuje kroky, úlohy a procesy. Je to softvérové riešenie automatizácie firemných procesov a úloh, ktoré umožňuje zvýšiť prevádzkovú efektívnosť a znížiť náklady na zamestnancov. Či ste malá firma alebo veľká korporácia, RPA vám zabezpečí zvýšenie produktivity.

RPA automatizuje firemné procesy a to vďaka virtuálnym robotom. Roboti sú vytvorení, aby vykonávali opakované procesne orientované úlohy rovnako ako by to robil človek, avšak rýchlejšie, bez chýb a bez prestávok. Z robota sa vlastne stane váš automatizovaný zamestnanec. Cieľom RPA je minimalizovať firmám a ich zamestnancom prácu, ktorá je rutinná, neobľúbená a neprináša vysokú hodnotu a nevyžaduje zložité rozhodovanie.

Ako RPA pomôže vašej firme?

 • Produktivita
  Roboti pracujú 24h denne a 7 dní v týždni.
 • Automatizácia pracovnej sily
  40-75% zníženie nákladov u relevantných funkcií.
 • Lepšie procesy
  Roboti odhalia slabú integritu dát a umožňujú ich štandardizáciu.
 • Spokojnejší zákazníci
  RPA sa prispôsobuje meniacim sa požiadavkám zákazníkov a vďaka rýchlejším reakčným časom a menšiemu množstvu chýb zlepšuje dodávky služieb.
 • Spokojnejší zamestnanci
  Roboti od zamestnancov prevezmú rutinné a opakujúce sa činnosti a uvoľnia im čas na kreatívnu prácu. Spoločnostiam sa tak znížia náklady na pracovnú silu.

Zavedenie RPA do spoločnosti je ďalším krokom vo vývoji obchodných procesov spoločnosti. Ďalší krok vo fáze k zníženiu nákladov na pracovnú silu, ktorá vykonáva prácu rutinnú a zaberajúcu veľa času. Namiesto toho RPA umožňuje zamestnancom sústrediť sa na strategické pracovné úlohy, ktoré pomôžu spoločnosti dosahovať vyššie ciele.

Ak chcete vedieť viac ohľadom RPA, kontaktujte nás na info@unicore.sk alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Radi vám pomôžeme.

uniCORE, s.r.o.

Sme inovatívna IT spoločnosť s viac ako 12 ročnými skúsenosťami na trhu. Našim poslaním je posúvať vaše podnikanie na vyššiu úroveň prostredníctvom vývoja inovačných softvérových riešení. Našim cieľom je zjednodušiť ľuďom prácu, preniesť ju do automatizovanej podoby. uniCORE je dôveryhodný a spoľahlivý partner pre vaše ambiciózne riešenia.

Intelligence Automation Risk?

Processes enabled by powerful, agile and intelligent technologies are easier to govern. This helps business leaders to better anticipate and mitigate risk, while ensuring all

How to accelerate Intelligence Automation

Many organizations believe that disruptive digital tools, such as artificial intelligence (AI), are out of their reach. Fortunately, they are wrong. In the modern business

Ako zvýšiť platobnú disciplínu dlžníkov?

Aj vaša spoločnosť má množstvo dlžníkov a neplatičov? Zisťujete, že systém ktorý používate na vymáhanie pohľadávok je neefektívny a zdĺhavý. Potom je aplikácia Debtriever určená