SPOLOČNOSŤ

Partnerstvá

Partnerstvo so strategicky vybranými výrobcami softvéru nám umožňuje poskytnúť najlepšie služby pre našich zákazníkov. Pravidelne prehodnocujeme partnerstvá tak, aby sme spolupracovali s tými najlepšími.

Certifikácie

Sme držiteľmi ISO certifikátov na základe pravidelných certifikačných auditov v oblastiach IT:
Obchodná činnosť, Systémová podpora a návrhy riešení, Procesná automatizácia, Servisná, poradenská a konzultačná činnosť.

QSCert ISO 9001

Certifikát manažérstva kvality

QSCert ISO 14001

Certifikát enviromentálneho manažérstva

QSCert ISO 27001

Certifikát bezpečnosti informácií

Partnerstvá

google cloud partner logo

Google Cloud Member

Google Cloud platforma je sadou verejných cloud služieb. Obsahuje množstvo služieb pre prevádzkovanie serverov, aplikácií a služieb, ktoré sú prevádzkované na hardvéri spoločnosti Google.

microsoft partner logo

silver partner

Technologická spoločnosť so zameraním na vývoj a implementáciu softvéru. Operačný systém spoločnosti Microsoft Windows a balík Microsoft Office sú najpoužívanejším softvérom na svete.

in progress

Atlassian softvér je skupina produktov pre softvérový vývoj a tímovú spoluprácu. Podporuje celý životný cyklus DevOps procesu, vrátane plánovania, riadenia zmien a podpory prevádzky.

K2 partner logo

silver partner

Platforma pre automatizáciu digitálnych procesov, ktorá umožňuje rýchlo a vo veľkom meradle vyvíjať a nasadzovať výkonné procesné aplikácie v celej organizácii. Automatizuje pracovné toky v rámci oddelení a zefektívňuje celofiremné systémy v rámci digitálnej transformácie. Spoločnosť K2 ponúka riešenia na báze cloud aj lokálnych riešení.

nintex partner logo

Registered partner

Nintex nástroj pre komplexnú správu procesov a automatizáciu pracovných postupov. Umožňuje jednoduchú správu, automatizáciu a optimalizáciu procesov bez kódu v prostredí Microsoft Sharepoint.

reseller

Automatizovaná cloud platforma, ktorá umožňuje spoločnostiam zvýšiť zabezpečenie služieb, pružnosť aplikácií a spoľahlivosť prevádzky. Spoločne s použitými technológiami OpenStack a Kubernetes umožňujú podnikom nasadzovať, spoľahlivo prevádzkovať a aktualizovať IT infraštruktúru s nulovými prestojmi.

Bronze Partner

Skupina produktov a služieb zameraných na IT bezpečnosť, ktoré poskytujú okamžitú a komplexnú ochranu pred vyvíjajúcimi sa hrozbami pre firmy a spotrebiteľov na celom svete.