Partnerstvá

partneri spoločnosti

Partnerstvo so strategickými výrobcami softvéru nám umožňuje poskytnúť najlepšie služby pre našich zákazníkov. Pravidelne prehodnocujeme partnerstvá tak, aby sme spolupracovali s tými najlepšími.

Partneri spoločnosti

vybraní partneri

Google Cloud Member

Google Cloud platforma je sadou verejných cloud služieb. Obsahuje množstvo služieb pre prevádzkovanie serverov, aplikácií a služieb, ktoré sú prevádzkované na hardvéri spoločnosti Google.

microsoft partner logo

silver partner

Technologická spoločnosť so zameraním na vývoj a implementáciu softvéru. Operačný systém spoločnosti Microsoft Windows a balík Microsoft Office sú najpoužívanejším softvérom na svete.

K2 partner logo

silver partner

Platforma pre automatizáciu digitálnych procesov, ktorá umožňuje rýchlo a vo veľkom meradle vyvíjať a nasadzovať výkonné procesné aplikácie v celej organizácii. Automatizuje pracovné toky v rámci oddelení a zefektívňuje celofiremné systémy v rámci digitálnej transformácie. Spoločnosť K2 ponúka riešenia na báze cloud aj lokálnych riešení.

Bronze Partner

Skupina produktov a služieb zameraných na IT bezpečnosť, ktoré poskytujú okamžitú a komplexnú ochranu pred vyvíjajúcimi sa hrozbami pre firmy a spotrebiteľov na celom svete.

nintex partner logo

Registered partner

Nintex nástroj pre komplexnú správu procesov a automatizáciu pracovných postupov. Umožňuje jednoduchú správu, automatizáciu a optimalizáciu procesov bez kódu v prostredí Microsoft Sharepoint.

reseller

Automatizovaná cloud platforma, ktorá umožňuje spoločnostiam zvýšiť zabezpečenie služieb, pružnosť aplikácií a spoľahlivosť prevádzky. Spoločne s použitými technológiami OpenStack a Kubernetes umožňujú podnikom nasadzovať, spoľahlivo prevádzkovať a aktualizovať IT infraštruktúru s nulovými prestojmi.

in progress

Atlassian softvér je skupina produktov pre softvérový vývoj a tímovú spoluprácu. Podporuje celý životný cyklus DevOps procesu, vrátane plánovania, riadenia zmien a podpory prevádzky.

Napíšte nám

Konzultujte s nami vaše požiadavky, spoločne nájdeme vhodné riešenie pre naplnenie vašich potrieb.