Partnerstvá
partneri spoločnosti

Partnerstvo so strategickými výrobcami softvéru nám umožňuje poskytnúť najlepšie služby pre našich zákazníkov. Pravidelne prehodnocujeme partnerstvá tak, aby sme spolupracovali s tými najlepšími.
partnery-unicore

Partneri spoločnosti

vybraní partneri
microsoft-partner-unicore

silver partner

Technologická spoločnosť so zameraním na vývoj a implementáciu softvéru. Operačný systém spoločnosti Microsoft Windows a balík Microsoft Office sú najpoužívanejším softvérom na svete.

Silver partner

Nintex is the end-to-end process management and workflow automation. Allows to easy manage, automate, and optimize processes with no code inside the Microsoft Sharepoint environment.

K2-partner-unicore

silver partner

Platforma pre automatizáciu digitálnych procesov, ktorá umožňuje rýchlo a vo veľkom meradle vyvíjať a nasadzovať výkonné procesné aplikácie v celej organizácii. Automatizuje pracovné toky v rámci oddelení a zefektívňuje celofiremné systémy v rámci digitálnej transformácie. Spoločnosť K2 ponúka riešenia na báze cloud aj lokálnych riešení.

eset-partner-unicore

Bronze Partner

Skupina produktov a služieb zameraných na IT bezpečnosť, ktoré poskytujú okamžitú a komplexnú ochranu pred vyvíjajúcimi sa hrozbami pre firmy a spotrebiteľov na celom svete.

google-cloud-logo

Google Cloud Member

Google Cloud platforma je sadou verejných cloud služieb. Obsahuje množstvo služieb pre prevádzkovanie serverov, aplikácií a služieb, ktoré sú prevádzkované na hardvéri spoločnosti Google.

sardina-partner-unicore

reseller

Automatizovaná cloud platforma, ktorá umožňuje spoločnostiam zvýšiť zabezpečenie služieb, pružnosť aplikácií a spoľahlivosť prevádzky. Spoločne s použitými technológiami OpenStack a Kubernetes umožňujú podnikom nasadzovať, spoľahlivo prevádzkovať a aktualizovať IT infraštruktúru s nulovými prestojmi.

atlassian-partner-unicore

in progress

Atlassian softvér je skupina produktov pre softvérový vývoj a tímovú spoluprácu. Podporuje celý životný cyklus DevOps procesu, vrátane plánovania, riadenia zmien a podpory prevádzky.